Oficiální program
BigBoard Superfinále 2024
Rozhodčí BigBoard Superfinále: Tyto dvojice budou řídit florbalovou bitvu roku

Rozhodčí BigBoard Superfinále: Tyto dvojice budou řídit florbalovou bitvu roku

Už v neděli se rozehrají boje o tituly v ČEZ Extralize a Livesport Superlize, jimž bude předcházet ještě vrchol středoškolského poháru. Tohle jsou dvojice rozhodčích, které budou zápasy v O2 areně rozhodovat. Všechny dvojice budou navíc pískat ve speciální sadě dresů.

Lukáš Čížek – Lukáš Laštovička
BigBoard Superfinále Livesport Superligy
  • 7 sezon v superlize
  • 1. superfinále

BigBoard Superfinále Livesport Superligy budou rozhodovat Lukáš Čížek s Lukášem Laštovičkou. Oba sudí společně odpískali loňské finále Poháru Českého florbalu a v únoru tohoto roku zamířili sbírat zkušenosti v rámci výměnné delegace do švédské SSL. V září navíc řídili čtvrtfinále Champions Cupu. První jmenovaný sudí si atmosféru v O2 areně vyzkoušel v roce 2015, kdy řídil s Milanem Balounem finále středoškolského poháru.

Barbora Beranová – Lucie Hejnová
BigBoard Superfinále ČEZ Extraligy
  • 12 (Hejnová) a 7 (Beranová) sezon v ČEZ Extralize
  • 1. superfinále

BigBoard Superfinále ČEZ Extraligy budou řídit Barbora Beranová s Lucií Hejnovou, které pískaly na posledních třech šampionátech žen a čekat je bude také rozhodování na nadcházejícím mistrovství světa juniorek. Hejnová již atmosféru v O2 areně zná, v roce 2014 rozhodovala extraligové superfinále se svou bývalou parťačkou Jitkou Romančákovou. V roce 2019 spolu Beranová s Hejnovou řídily finále Poháru Českého florbalu.

Subterra Cup

Úvodní duely florbalové bitvy roku budou patřit Subterra Cupu. Dívčí finále bude mít na starosti dvojice Dominik Dolejš – Vladimír Buzický. Chlapecký souboj odřídí Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek. Pro obě dvojice půjde o premiéru v rámci superfinále.

Zpět na úvod